Nákupní košík
Počet položek:  11
Celková cena:  25285 Kč
Objednat      Obsah košíku

Výpis položek vybrané kategorie

Antikvariát -> Avantgarda, moderna, knižní obálky

ID_69317.jpg
Název:

Pět hříšníků u velryby

Autor: Kopta Josef
Popis: Čin Praha 1930, obálka (dvoubarevný linoryt) a ilustrace Josef Čapek, brož 137 stran, 8°, mírně odřený spodní okraj obálky - jinak velmi dobře zachováno
ID_68615.jpg
Název:

V tomto slzavém údolí - Větší i drobné prózy

Autor: Horký Karel - Knihy Karla horkého II.
Popis: F. Topič Praha 1926, dvoubarevná litografie na obálce C. Bouda, brož 188 stran, 8°, otřepený dolní okraj obálky a mírně natrž. hřbet - jinak dobře zachováno
Dostupnost: Rezervováno
100 Kč
ID_9307.jpg
Název:

Helenina záhada

Autor: Houghton C.
Popis: Symposion Praha 1933, titulní list a vazba Toyen, celopl. vazba 273 stran, 8°, dobře zachováno
Dostupnost: Rezervováno
200 Kč
ID_34705.jpg
Název:

První lidé na měsíci

Autor: Wells H.G
Popis: SNKLU Praha 1964, ilustr. A. Hoffmeister, celopl. vazba, 152 stran, 8°, mírně odřené a natrž. okraje přebalu - jinak velmi dobře zachováno
ID_41123.jpg
Název:

O ševci Matoušovi a jeho přátelích

Autor: Stašek Antal
Popis: DP Praha 1932, vazba a 14 obr. J. Lada, úprava L. Sutnar, celopl. ražená vazba 299 stran, 8°, mírně naražený hřbet, lehce ušpiněné desky; knižní blok - velmi dobře zachován
ID_68134.jpg
Název:

Láska v Batuře

Autor: Vladyka Ladislav
Popis: DP Praha 1929, obálka vevázána, celopl.vazba 220 stran, 8°, dobře zachováno
ID_41009.jpg
Název:

Mám hlad

Autor: Fink Georg
Popis: DP Praha 1932, úprava L. Sutnar, vazba V. Tittelbach, celopl. vazba 264 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_25942.jpg
Název:

Kurdská noc

Autor: Bloch Jean Richard
Popis: DP Praha 1937, vazba F. Muzika, úprava L. Sutnar, celopl. vazba 250 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_21252.jpg
Název:

Divoké srdce

Autor: Vachek Emil
Popis: DP Praha 1936, vazba Emanuel Frinta, celopl. vazba 326 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_67578.jpg
Název:

Džungle

Autor: Traven B.
Popis: V. Škubal Praha 1947, obálka Zd. Rossman, celopl. vazba, 215 stran, 8°, dobře zachováno
ID_67577.jpg
Název:

Shon

Autor: Delafield E.M.
Popis: Jos. R. Vilímek Praha 1937, ed. Juno, obálka - fotomontáž anonym, celopl. vazba, 286 stran, 8°, obálka ve hřbetě natrž. a podlepená - jinak velmi dobře zachováno
ID_67576.jpg
Název:

Guma klesá

Autor: Lulofsová Madelon
Popis: S. Plzák Praha 1941, obálka Toyen, polopl. vazba, 297 stran, 8°, obálka při krajích potrhaná - jinak dobře zachováno
ID_241.jpg
Název:

Bránili svou zem, Válečná poezie SSSR

Autor: -
Popis: Mladá Fronta 1945, obálka Frant. Gross s použitím kresby Frant. Hudečka, brož 141, stran, 8°, dobře zachováno
ID_65696.jpg
Název:

Sebe i vás

Autor: Němec František
Popis: Fr. Borový Praha 1920, obálka linoryt J. Čapek, brož 57 stran, 8°, velmi mírně otřepené okraje obálky - jinak výborně zachováno
ID_65695.jpg
Název:

Kolébka

Autor: Čapková Helena
Popis: Aventinum Praha 1922, úprava, nakl. značka a linoryt. obálka J. Čapek, brož 70 stran, 8°, mírně natrž. hřbet, několik drobných rezavých skvrn - jinak velmi dobře zachováno
ID_65692.jpg
Název:

Vůně Afriky

Autor: Rosůlek Jan Václav
Popis: Vlast. Vokolek Pardubice 1925, ed. Paprsek, úprava a linoryt. obálka J. Čapek, brož 114 stran, 8°, mírně otřepené okraje obálky - jinak dobře zachováno
ID_65690.jpg
Název:

Slova a krev

Autor: Papini Giovanni
Popis: Aventinum Praha 1926, Knihy dnešku sv. 14., obálka a úprava J. Čapek, brož 128 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_65688.jpg
Název:

Devátý listopad

Autor: Kellermann Bernhard
Popis: Čin Praha 1923, obálka J. Čapek, částečně rozpadlá brož, 423 stran, 8°, odpadlá obálka, výrazně při krajích otrhaná - stopy používání
ID_65686.jpg
Název:

Ledacos - Spisy bratří Čapků

Autor: Čapek Josef
Popis: Fr. Borový Praha 1934, obálka J. Čapek, brož 183 stran, 8°, ochranný přebal kousek utržený (viz. náhled č. 2 ) - jinak velmi dobře zachováno
ID_65685.jpg
Název:

Knížka o českém charakteru

Autor: Mahen Jiří
Popis: Fr. Obzina Vyškov 1924, úprava a obálka J. Čapek, brož 136 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_65684.jpg
Název:

Na březích Villette

Autor: Romains Jules
Popis: A. Srdce Praha bez data, obálka linoryt J. Čapek, brož 101 stran, 8°, naprasklý hřbet - jinak velmi dobře zachováno
ID_65165.jpg
Název:

Osudný rok

Autor: Brod Max
Popis: Sfinx B. Janda Praha 1934, vložena pouze přední, oříznutá strana obálky! - J. Štýrský, celopl. vazba, 322 stran, 8°, dobře zachováno
ID_65167.jpg
Název:

Povídky z dětství

Autor: Nazor Vladimír
Popis: Československo - jihoslovanská Liga - L. Mazáč Praha 1938, obálka Fr. Muzika, celopl. vazba, 278 stran, 8°, dobře zachováno
ID_56244.jpg
Název:

Temné světlo

Autor: Coolen Antoon
Popis: Jan Papík Praha 1946, obálka Eva Hájková, celopl. vazba 255 stran, 8°, na zadní straně ušpiněný přebal, na předsádce a vnitřní straně desek skvrny od vosku - jinak velmi dobře zachováno
ID_65162.jpg
Název:

Statek na hranicích

Autor: Jovkov Jordan
Popis: SLK Praha 1942, obálka F. Sklář, polopl. vazba, 233 stran, 8°, otřepené okraje obálky - jinak dobře zachováno
ID_65158.jpg
Název:

Práce

Autor: Zola Emil
Popis: Jos. R. Vilímek Praha, ilustrováno, fotomontáž. obálka anonym - vevázána a oříznuta, celopl. vazba, 363 stran, 8°, chybí titulní list - jinak dobře zachováno
ID_65156.jpg
Název:

U štěstí dám

Autor: Zola Emil
Popis: Jos. R. Vilímek Praha 1933, vevázána fotomontáž. obálka anonym (natrž. a podlepena, oříznuta), ilustr. H. Němeček, celopl. vazba, 499 stran, 8°, na zadní straně desek skvrna - jinak dobře zachováno
ID_65154.jpg
Název:

Lidice, Čin krvavého teroru a porušení zákonů i základních lidských práv

Autor:
Popis: MV Praha 1945, vstupní kresba Toyen, brož 122 stran, 30 stran dobových fotografií a dokumentů, 4°, mírně natrž. hřbet a odřená obálka - jinak dobře zachováno
ID_65151.jpg
Název:

Pekař Jan Marhoul

Autor: Vančura Vladislav
Popis: Odeon J. Fromek Praha 1925, II. vyd., vevázaná obálka K. Teige a O. Mrkvička, polopl. převazba, 136 stran, 8°, odřené desky, ustřižený dolní roh poslední stránky před tiráží, mírné stopy používání
ID_65148.jpg
Název:

Listy z vyhnanství

Autor: Hostovský Egon
Popis: Melantrich Praha 1946, obálka a úprava K. Teige, brož 156 stran, 8°, nepatrně natrž. hřbet - jinak velmi dobře zachováno

Strana 1 2 3 4 ...

Strana 1 2 3 4 ...