| Název: |
Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek |
| Autor: | Petiška Eduard |
| Popis: | Albatros Praha 1987, ilustr. Helena Zmatlíková, lamino 285 stran,4°, výborně zachováno |
| Název: |
Veci, květiny, zvířátka a lidé pro děti |
| Autor: | Nezval Vítězslav |
| Popis: | SNDK Praha 1960, ilustr. Jiří Trnka, polopl. vazba 146 stran, 8°, velmi dobře zachováno |
| Název: |
O vlčí nevěstě / Kazašské lidové pohádky |
| Autor: | |
| Popis: | Albatros Praha 1985, ilustr. Helena Ryšavá, celopl. vazba 173 stran, 8°, mírně odřené hrany přebalu, jinak velmi dobře zachováno |
| Dostupnost: | Rezervováno |
| Název: |
Děti a zvířata |
| Autor: | Perovská Olga |
| Popis: | Rebcovo nakladatelství Praha, bez data, obálka Jiří Wowk, vnitřní čb. ilustrace Mirko Čermák, polopl. vazba 252 stran, 8°, hnědé tečky na ořízce, některé stránky mírně ušpiněné - jinak dobře zachováno |
| Dostupnost: | Rezervováno |
| Název: |
Kvítí u cesty (básničky) |
| Autor: | Průchová Heda |
| Popis: | SNDK Praha 1959, bar. ilustrace Ludmila Hinzeová, polopl. vazba, nestránkováno, 8°, mírně ušpiněné a odřené desky - jinak velmi dobře zachováno |
| Název: |
Když se čerti rojili |
| Autor: | Kubín Josef Štefan |
| Popis: | Albatros Praha 1985, čb. a bar. ilustrace Adolf Zábranský, celopl. vazba 109 stran, 4°, dobře zachováno |
| Název: |
Krtek v sedmém nebi |
| Autor: | Miler Zdeněk, Doskočilová Hana |
| Popis: | Albatros Praha 1982, bar. ilustrace, nestránkovaná brož, 8°, natrž. a mírně pomačkaná obálka, na přední straně vymalované mráčky - jinak dobře zachováno |
| Název: |
Už to jezdí, létá, pluje |
| Autor: | Procházka Vladimír |
| Popis: | SNDK Praha 1968, ilustrace autor a František Škoda, 8 příloh za páskou, lamino 215 stran, 8°, odřené hrany desek, otřepená 1 příloha za páskou, malá skvrna na ořízce - jinak dobře zachováno |
| Název: |
Kašpárek |
| Autor: | Bednář Kamil |
| Popis: | Pragopress Praha 1968, ilustr. Vojtěch Kubašta, 3D leporelo, polopl. vazba - nestránkováno, 8°, přední desky mírně odřené po krajích, u 1. pohyblivého obrázku chybí kousek dekorace, ostaní v pořádku - mírně ušpiněno, jinak velmi dobře zachováno |
| Název: |
Tři medvídci |
| Autor: | Dvořák Josef |
| Popis: | Artia Praha 1971, prostorové leporelo, ilustr. V. Kubašta, jeden obr. částečně utrž. - jinak dobře zachováno |
| Název: |
Animal sports day |
| Autor: | |
| Popis: | Artia Praha 1974, ilustr. Vojtěch Kubašta, prostorové leporelo s pohyblivými obrázky, lamino, nestránkováno, 8°, na dvou místech natržený obr. , chybí hlavička prasátka, mírné stopy používání - anglicky |
| Název: |
O Šípkové Růžence |
| Autor: | |
| Popis: | Atria Praha - bez data (cca 1970), ilustr. Vojtěch Kubašta, prostorové (3D) leporelo (viz. náhledy) polopl. vazba - nestránkováno, 8°, mírně ušpiněno, natržené desky, ohnutý roh, pohyblivé díly chybí nebo jsou poškozeny - cizí (asijský), blíže neurčený jazyk |
| Název: |
Aprílová škola |
| Autor: | Žáček Jiří |
| Popis: | Albatros Praha 1989, bar. ilustrace Adolf Born, lamino 62 stran, 8°, mírné stopy používání |
| Název: |
Čuk a Gek |
| Autor: | Gajdar Arkadij |
| Popis: | SPN Praha 1961, čb. přílohy ze stejnojm. sovět.filmu, brož 55 stran, 8°, na zadní straně ušpiněná a natrž. obálka - jinak dobře zachováno |
| Název: |
Ruské národní pohádky |
| Autor: | Tolstoj Lev Nikolajevič |
| Popis: | SNDK Praha 1953, čb. ilustrace v textu a bar.přílohy K.V. Kuzněcov, polopl. vazba 97 stran, 4°, odřené desky, mírně uvolněná vazba - jinak dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.76 / Dětem vstup volný |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1979, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, v zadní části utržená část obálky, jinak dobře zachováno |
| Název: |
Naše národní pohádky |
| Autor: | Erben - Mikšíček - Bartoš - Menšík - Němcová - Dobšínský - Kulda... |
| Popis: | Svoboda Praha 1982, bar. ilustrace Milada Papežová-Kudrnová, celopl. vazba 359 stran, 8°, dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.83 / Piňďa za nic nemůže |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1980, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č. 85 / Soumrak loupežníků |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1980, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, rezavé sponky, potrhaný obal, jinak dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.87 / Vzpoura robotů |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1980, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, rezavé sponky, natržený hřbet a a zadní roh, jinak dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.91 / Mistři volantu |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1981, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, rezavé sponky, jinak dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.92 / Říďa to zařídí |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1981, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, rezavé sponky, drobné skvrny na obálce, jinak dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.94 / Muž z láhve |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1981, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, rezavé sponky, jinak dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.96 / Černá sobota |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1981, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, rezavé sponky, mírně natržený obal, jinak dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.97 / Past na medvěda |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1981, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, rezavé sponky, jinak dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.98 / Karamely pro tetu |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1982, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, mírně natržený obal, jinak velmi dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.99 / Pozor, padá omítka |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1982, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.101 / Strážci majáku |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1982, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, rezavé sponky, jinak dobře zachováno |
| Název: |
Čtyřlístek č.102 / Přízrak z Černé věže |
| Autor: | Štíplová Ljuba |
| Popis: | Panorama Praha 1982, ilustr. Jaroslav Němeček, brož 34 stran, 8°, rezavé sponky, jinak dobře zachováno |