Nákupní košík
Počet položek:  15
Celková cena:  26400 Kč
Objednat      Obsah košíku

Výpis položek vybrané kategorie

Antikvariát -> Časopisy - noviny

ID_69322.jpg
Název:

Růžový palouček - měsíčník pro děti

Autor:
Popis: Kalich Praha, ročník XVII., rok 1936-37, číslo 1-10, přivázáno Evangelický kalendář na rok 1949, čb. ilustrace, polopl. vazba 157+160 stran, 8°, dobře zachováno
ID_69184.jpg
Název:

Kino - obrázkový čtrnáctideník / konvolut 20 čísel ročníků XVII, XIX

Autor:
Popis: Orbis Praha 1963, 1964, 20 sešitů - číslováno průběžně, 4°, mírně otřepené některé kraje, jinak dobře zachováno

Ročník XVIII, čísla:8 a9, ročníkXIX, čísla: 4,5,6,7,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23
ID_69098.jpg
Název:

Svět Sovětů (obrázkový týdeník) / ročník IX.

Autor:
Popis: Svoboda Praha 1946, polopl. vazba - nečíslováno (zaříznuté okraje ?), 4°, odřené hrany a roh desek, jinak velmi dobře zachováno
ID_69096.jpg
Název:

Svět Sovětů (obrázkový týdeník) / ročník X.

Autor: Koťátková Marie - redaktorka
Popis: Svoboda Praha 1947, polopl. vazba - nečíslováno (zaříznuté okraje ?), 4°, mírně odřené hrany desek, jinak velmi dobře zachováno
ID_69093.jpg
Název:

Svět Sovětů (obrázkový týdeník) / ročník VIII., dále Květen a Lidé práce

Autor:
Popis: Květen: obrázkový týdeník, roč.I, č.?, květen 1945, Lidé práce: roč. IV., číslo 1. leden 1945, dále Svět Sovětů roč. VIII, 4°, dobře zachováno

Výtisky Květen a Lidé práce přivázány v úvodu
ID_69052.jpg
Název:

Malý čtenář - časopis pro českou mládež

Autor: Smetana Gabriel, Zelený Josef
Popis: Josef R. Vilímek Praha 1889, ročník osmý, č.1-19, čb. a bar. ilustrace, 3 barvotisk.přílohy, polopl. vazba 307 stran, 8°, popraskaný hřbet, odřené desky, stránky mírně ušpiněné od listování, některé čb. ilustrace mírně vybarvené pastelkami - jinak dobře zachováno
Dostupnost: Rezervováno
200 Kč
ID_69051.jpg
Název:

Ohlas domova

Autor: Lázňovský Bohuslav, Beneš Vojta, Jinderka Jan, Kožíšek Josef, Klíma Stanislav
Popis: Akc.společnost tiskařská, nakladatelská a novinářská Praha 1924, čb. ilustrace a fotografie, polopl. vazba 300 stran, přivázáno "Věstník sv.Josefa" č.3 roč.XII.(20 stran), 8°, na některých stránkách drobné nevýrazné skvrny - jinak dobře zachováno
Dostupnost: Rezervováno
40 Kč
ID_68165.jpg
Název:

Okno do světa - sbírka aktuálních námětů / týdeník

Autor:
Popis: Orbis Praha 1940-41, číslo 49-54,57,59-62,65,66 a 71, četné fotografie a ilustrace, humor, polopl. vazba s vevázanými obálkami, každé číslo cca 56 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_68145.jpg
Název:

Šimáčkův čtyřlístek - obrázkový čtrnáctidenník

Autor:
Popis: F.Šimáček Praha 1910-11, ročník II., číslo 1-24, 572 čb. fotografií a ilustrací, polopl. vazba 572 stran, 4°, některé stránky mírně ušpiněné - jinak velmi dobře zachováno
ID_68144.jpg
Název:

Šimáčkův čtyřlístek - obrázkový čtrnáctidenník

Autor:
Popis: F.Šimáček Praha 1912-13, ročník IV., číslo 1-24, 456 čb. fotografií a ilustrací, polopl. vazba 572 stran, 4°, výborně zachováno
ID_68007.jpg
Název:

Růžový palouček - měsíčník pro děti

Autor: Kučera František
Popis: Kalich Praha, ročník XIV., rok 1933-34, číslo 1-10, ročník XI., rok 1930-31, číslo 1-10, čb. ilustrace, polopl. vazba 188+158 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_67937.jpg
Název:

Šťastný domov - časopis věnovaný českým ženám a domácnostem

Autor:
Popis: F. Šimáček Praha 1909 a 1910, ročník VI., číslo 1-24, 730 obrázků, 1 barvotisk. příloha, polopl. vazba 672 stran, 4°, odřené hrany desek, na ořízce a na některých stránkách malé nevýrazné skvrny - jinak velmi dobře zachováno
Dostupnost: Rezervováno
380 Kč
ID_67933.jpg
Název:

Pražský ilustrovný zpravodaj - společenský, nepolitický týdeník (ročník 1929)

Autor: Morávek Jan (odpovědný redaktor)
Popis: Melantrich Praha 1929, svázaný týdeník, polopl. vazba 20 stran (číslo), bohatě ilustrováno, 4°, utržený hřbet, odřené desky, poslední číslo - otřepené listy, jinak dobře zachováno
ID_67932.jpg
Název:

Ahoj na neděli (IV.ročník) / 2. pololetí r. 1936

Autor: Peroutka V. (odpovědný redaktor)
Popis: Melantrich Praha 1936, svázano: červenec - prosinec s přílohami "Náš román na neděli", polopl. vazba 24 stran (jedno číslo), četné obrázky, hlubotiskové fotografie, reklamy, 4°, odřené desky, v č.31. utržený horní roh, v č.35. ustřizený kus stránky, část listu natržená, místy otřepené kraje listů
ID_67924.jpg
Název:

Hvězda - československých paní a dívek (ročník 1937)

Autor: Langová Adéla (odpovědná redaktorka)
Popis: Melantrich Praha 1937, vázaný týdeník, polopl. vazba - jedno číslo 24 stran, četné foto, reklamy, kresby, střihy, 4°, výborně zachováno
ID_67922.jpg
Název:

Hvězda - československých paní a dívek (ročník 1938)

Autor: Langová Adéla (odpovědná redaktorka)
Popis: Melantrich Praha 1938, vázaný týdeník, polopl. vazba - jedno číslo 22 stran, četné foto, reklamy, kresby, střihy, 4°, výborně zachováno
ID_67921.jpg
Název:

Hvězda - československých paní a dívek (ročník 1939)

Autor: Rojtíková-Goldfingerová M. (odpovědná redaktorka)
Popis: Melantrich Praha 1939, vázaný týdeník, polopl. vazba - nestránkováno, četné foto, reklamy, kresby, střihy, 4°, výborně zachováno
ID_66494.jpg
Název:

Klíčení - dětská příloha Českého slova

Autor:
Popis: Bez vydavatelských údajů, rok 1926, číslo 1-43, čb. ilustrace, polopl. vazba, každé číslo 4 stránky, 8°, otřepený hřbet, odřené desky, některé stránky mírně ušpiněné, 1 strana natržená - jinak dobře zachováno
ID_66134.jpg
Název:

Lípa - ilustrovaný časopis dorostu Českoslov. Červeného kříže

Autor: Kováříková A., Krch F.
Popis: ČČK Praha 1935, ročník 15., číslo 1-10, čb. ilustrace, fotografie a reprodukce, polopl. vazba 155 stran, 8°, na předsádce a vnitřní straně desek a na některých stránkách drobné nevýrazné skvrny - jinak dobře zachováno
ID_66133.jpg
Název:

Lípa - ilustrovaný časopis dorostu Českoslov. Červeného kříže

Autor: Kováříková A., Krch F.
Popis: ČČK Praha 1930, ročník 10., číslo 1-10, čb. ilustrace a reprodukce, polopl. vazba 157 stran, 8°, na předsádce a vnitřní straně zadních desek hnědé tečky, ušpiněná str.151, na několika stránkách drobné nevýrazné skvrny - jinak dobře zachováno
ID_66132.jpg
Název:

Lípa - ilustrovaný časopis dorostu Českoslov. Červeného kříže

Autor: Kováříková A., Krch F.
Popis: ČČK Praha 1933, ročník 13., číslo 1-10, čb. fotografie a reprodukce, polopl. vazba s obálkami vevázanými v zadní části knihy 155 stran, 8°, na obálkách četnější nevýrazné skvrny - jinak dobře zachováno
ID_66131.jpg
Název:

Lípa - ilustrovaný časopis dorostu Českoslov. Červeného kříže

Autor: Kováříková A., Krch F.
Popis: ČČK Praha 1931, ročník 11., číslo 1-10, čb. fotografie a reprodukce, polopl. vazba 159 stran, přivázáno "Naše práce-věstník dorostu ČČK" 75 stran, 8°, na několika stránkách drobné nevýrazné skvrny - jinak dobře zachováno
ID_66129.jpg
Název:

Lípa - ilustrovaný časopis dorostu Českoslov. Červeného kříže

Autor: Kováříková A., Krch F.
Popis: ČČK Praha 1936, ročník 16., číslo 1-10, obálka Josef Lada, čb. fotografie a reprodukce, polopl. vazba s obálkami vevázanými v zadní části knihy 157 stran, 8°, některé stránky mírně ušpiněné nebo s malými nevýraznými skvrnami - jinak velmi dobře zachováno
ID_66127.jpg
Název:

Lípa - ilustrovaný časopis dorostu Českoslov. Červeného kříže

Autor: Kováříková A., Krch F.
Popis: ČČK Praha 1937, ročník 17., číslo 1-10, čb. fotografie a reprodukce, polopl. vazba s obálkami vevázanými v zadní části knihy 157 stran, 8°, některé stránky mírně ušpiněné nebo s malými nevýraznými skvrnami - jinak dobře zachováno
ID_65778.jpg
Název:

Český svět - obrazový týdeník

Autor: Knappe Hynek, Sekanina František
Popis: Šolc a Šimáček Praha, ročník XX., září 1923 až únor 1924, četné čb. fotografie a reprodukce, polopl. vazba, každé číslo cca 24 stran, 4°, natrž. hřbet, vybledlé desky, na předsádce a titul. stránce drobné hnědé skvrny, stránky ušpiněné od listování - jinak dobře zachováno
ID_63056.jpg
Název:

Studentský časopis

Autor: Řeřábek Antonín
Popis: Kruh přátel střední školy a Fr. Borový Praha 1940-41, ročník XX., číslo 1-10, čb. fotografie a ilustrace, polopl. vazba 305 stran, 4°, popraskaný hřbet, ušpiněné deky s bílými skvrnami, knižní blok výborně zachován
ID_4400.jpg
Název:

Stadt Gottes - Illustrirte Zeitschrift für das katolische Volk 1905

Autor:
Popis: Polopl. vazba, 576 stran, 4°, množství ilustr. - xylolografie, foto, utržený hřbet, odřené desky - desky stopy používání, knižní blok dobře zachován
ID_59879.jpg
Název:

Über Land und Meer, Allgemeine Illustriete Zeitung

Autor: -
Popis: Stuttgard 1875, No. 27 - 52, druhý svazek ročníku 1875, celopl. vazba 1044 stran, množství xylografií, reklam apod.,velké folio, natržený hřbet, odřené hrany desek; knižní blok- místy otřepené kraje listů, jinak dobře zachován
ID_59709.jpg
Název:

Cvrček - rodinný týdeník

Autor:
Popis: Hynek Konečný Brno, kovolut 17 čísel (ročníky XI, XII, XIV, XV, XVI), čb. ilustrace, každé číslo 4 volné dvojlisty, 4°, všechna čísla mírně pomačkaná - jinak dobře zachováno, chybí románové přílohy
ID_59708.jpg
Název:

Lucerna - humoristický týdeník

Autor:
Popis: Hynek Konečný Brno, konvolut 24 čísel (ročníky XIII, XIV, XVI, XVII), rok 1936, 1937, 1939, 1940, čb. ilustrace, každé číslo 3 volné dvojlisty, 4°, u některých čísel otřepený hřbet, v několika číslech malé nevýrazné skvrny, všechna čísla mírně pomačkaná - jinak dobře zachováno, chybí románové přílohy

Strana 1 2 3

Strana 1 2 3