Nákupní košík
Počet položek:  9
Celková cena:  9245 Kč
Objednat      Obsah košíku

Výpis položek vybrané kategorie

Antikvariát -> Cizojazyčné - německé

ID_67497.jpg
Název:

Das Urteil und andere Erzahlungen

Autor: Kafka Franz
Popis: Levné knihy Praha 2006, brož 175 stran, 8°, dobře zachováno
ID_34321.jpg
Název:

Bilder Lexikon der Erotik I. - IV.

Autor: Institut für Sexualforschung in Wien
Popis: Verlag für Kulturforschung Wien / Leipzig 1928 - 1931, polokož. vazba, 4 svazky, cca 4000 stran, více než 5000 erotických a pornografických ilustr. v textu (kresby, reprodukce, fotografie, bar. litograf. přílohy), 8°

I. díl - Kulturgeschichte, 944 stran, 110 příloh, naprasklý a dole mírně natrž. hřbet, odřené rohy desek - jinak velmi dobře zachováno

II. díl - Literatur und Kunst, 944 stran, 107 příloh, mírně natrž. hřbet - jinak velmi dobře zachováno

III. díl - Sexualwissenschaft, 916 stran, 98 příloh, velmi dobře zachováno

IV. díl - Ergänzungband (pornografický svazek určený pouze pro subskribenty), 878 stran, 83 příloh, velmi dobře zachováno
ID_63855.jpg
Název:

Weltall und Menschheit II. Band (Vývoj člověka)

Autor:
Popis: Bong a Co Berlin, Leipzig, Wien, Stuttgart bez data (kolem roku 1900), velké množství ilustrací - kresby v textu i na tabulích, čb. i bar., fotografie, zdobená a ražená polokož. vazba s měděným štítkem, 518 stran, 4°, odřené hrany desek jinak velmi dobře zachováno
ID_63854.jpg
Název:

Reichs - Gesetz - Blatt für das Kaiserthum Oesterreich - Jahrgang 1853

Autor:
Popis: Bez nakl. údajů, polokož. vazba, 655 stran + Register, 4°, odřené hrany desek - jinak velmi dobře zachováno
ID_63850.jpg
Název:

Die Wermuntinsel

Autor: Schenk Gustav
Popis: Dr. G. Löttke Berlin bez data, 20 barevných tabulí G. Jürgens, polopl. vazba, 40 stran textu + tabule, 4°, prodřená část hřbetu, mírně odřené hrany desek - jinak dobře zachováno
ID_63847.jpg
Název:

Am Altar Hermann

Autor: Werner E.
Popis: UDV bez data (před rokem 1900), ilustr. A. Bick, celopl. vazba, 358 stran, 8°, mírně odřené hrany desek - jinak dobře zachováno
ID_63845.jpg
Název:

Kloster Wendhusen Ursula

Autor: W. Heimburg
Popis: Leipzig bez data (před rokem 1900), ilustrováno, celopl. zlatě ražená vazba, 338 stran, 8°, naprasklá a uvolněná vazba - jinak dobře zachováno
Dostupnost: Rezervováno
60 Kč
ID_63843.jpg
Název:

Im Schmiedefeuer I. Band - apart

Autor: Ebers Georg
Popis: Stuttgart und Leipzig bez data (před rokem 1900), celopl. ilustr. vazba se zlatou ražbou, 309 stran, 8°, naprasklý hřbet, odřené rohy desek - jinak dobře zachováno
ID_63799.jpg
Název:

Goethes Werka II. Band

Autor:
Popis: T. Knaur Berlin bez data, celopl. vazba942 stran, 8°, dobře zachováno
ID_63798.jpg
Název:

Goethe

Autor: Hohenstein Lily
Popis: P. Neff Berlin 1942, karton vazba, 452 stran, 8°, potrhaný hřbet - jinak dobře zachováno
ID_63797.jpg
Název:

Deutsches Lesenbuch für höhere Gewerbeschulen - 1. Band

Autor: Fiedler A.
Popis: Wien 1909, proti titulu foto Fr. Josefa I., četné ilustrace - kresby a foto, celopl. vazba, 428 stran, 8°, dobře zachováno
ID_63796.jpg
Název:

Ermüdungsstudium - Eine Einführung in das Gebiet des Bewegungsstudiums

Autor: Gilberth Frank
Popis: Berlin 1921, 29 ilustr. (foto) v textu, celopl. vazba, 107 stran, 8°, mírně odřené hrany desek - jinak dobře zachováno
ID_63795.jpg
Název:

Benjamin Disraelio Lord Beaconsfield - swein Leben

Autor: Maurois Andre
Popis: S. Fischer Berlin 1928, celopl. vazba366 stran, 8°, dobře zachováno
ID_62112.jpg
Název:

Lieder eines schlesischen Bergmanns

Autor: Bezruč Petr
Popis: Kurt Wolff Mnichov 1926, karton 65 stran, 8°, otřepený přebal, mírně ušpiněné desky - jinak velmi dobře zachováno (německy)
ID_14846.jpg
Název:

Die ins Leben lachen

Autor: Koch Henny
Popis: Union Deutsche Verlagsgesellschaft bez data, ilustrováno, celopl. tlač. vazba, 288 stran, 8°, odřené hrany desek - jinak dobře zachováno
ID_60627.jpg
Název:

Winnetou II

Autor: May Karl
Popis: Carl Ueberreuter Wien, bez data, brož 318 stran, 8°, na vnitřní straně obálky četné drobné skvrny - jinak dobře zachováno
ID_58481.jpg
Název:

Münzzeichen aus aller Welt

Autor: Marco Jindřich
Popis: Battenberg Verlag Augsburg 1992, lamino, nestránkováno, 8°, velmi dobře zachováno
ID_58393.jpg
Název:

Das dritte hundertjährige Jubel-Fest von der Stiftung des jungfräulichen Ordens der Heiligen Ursula : nachträglich gefehert vom Prager Konvente jenes geistlichen Ordens am 26. November 1837

Autor:
Popis: Prag 1838, celopl. převazba 125 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_58388.jpg
Název:

Berühmte Vulkan-Ausbrüche

Autor: Schneider Paul
Popis: R. Voigtländer Verlag Lepzig, bez data, brož 93 stran, 8°, potrhaná obálka, knižní blok velmi dobře zachován
ID_57744.jpg
Název:

Briefmarken-Katalog Zumstein 44.auflage

Autor:
Popis: Zumstein and Cie. Bern 1961, čb. ilustrace, celopl. vazba 1512 stran, 8°, na deskách malé mastné skvrny, vystřižená předsádka, knižní blok velmi dobře zachován
ID_53827.jpg
Název:

Portefeuille für Forstwirthe, Ingenieure, Baumeister, Ökonomen

Autor: Schindler Karl
Popis: Faesy und Frick Wien 1872, polokožená vazba 320 stran, 8°, chybí část hřbetu, mírně ušpiněné desky, na stránkách místy nevýrazné skvrny - jinak dobře zachováno
ID_52397.jpg
Název:

Kosmos - handweiser für Naturfreunde

Autor:
Popis: Kosmos Stuttgart 1929, 26. ročník, čb. ilustrace a fotografie v textu, bar. tabule, čb. hlubotisk. přílohy, polopl. vazba 434 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_50824.jpg
Název:

Deutsche Dichtung der Frühzeit 1500-1800

Autor: Flaischlen Gäsar
Popis: Leipzig 1927, celopl. vazba 851 stran + 40 čb. tabulí, 4°, ušpiněné desky, pomačkaná titul. stránka - jinak velmi dobře zachováno
ID_50756.jpg
Název:

Kleopatra - Ägyptens letzte Königin

Autor: Stadelmann Heinrich
Popis: Paul Aretz Verlag Dresden, bez data, celopl. vazba 299 stran + 16 stran čb. přílohy, 8°, ušpiněné desky, na několika prvních stránkách malá hnědá skvrna v dolním rohu - jinak velmi dobře zachováno
ID_48054.jpg
Název:

Gedichte

Autor: Von Eichendorff Jos. Freiherrn
Popis: Bong & Co. Wien, Berlin, Leipzig, bez data, čb. ilustrace Hans Looschen, polopl. vazba 447 stran, 8°, odřené hrany, místy mírně ušpiněno - jinak dobře zachováno
ID_42890.jpg
Název:

Von Pol zu Pol-letzte Folge

Autor: Hedin Sven
Popis: F.U. Brodhaus Leipzig 1912, čb. fotografie, celopl. ilustr. vazba 296 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_41472.jpg
Název:

1813 - 1815 Österrreich in den Bestreiungstriegen - Die hauptarmee 1814 (Band 5), Kämpfe im Süden Frankreich 1814 (Band 6)

Autor: Oberst Mar Ritter v Sven und General d. J. Emil von Woinovich
Popis: A. Edlingers Verlag Wien und Leipzig 1912, 12 Bildern und 2 Karten, 179 stran + 12 Bildern und 1 Karte, 118 stran, celopl. vazba, 8°, dva díly v jedenom svazku, dobře zachováno
ID_39950.jpg
Název:

Heimat und Welt band 7

Autor: For Robert, Griep Kurt
Popis: B.G. Zeubner Leipzig-Berlin 1943, čb. fotografie a ilustrace, polopergamen. vazba 192 stran, 8°, místy rezavé skvrny - jinak dobře zachováno
ID_37967.jpg
Název:

Der Weinstock und seine Pflege

Autor: Studert Stephan
Popis: Verlag Hachmeister und Thal Leipzig 1911, čb. ilustrace, brož 48 stran, 8°, ušpiněné desky, přelepený hřbet, stopy používání
ID_36828.jpg
Název:

Entwickeln-erfolgreich und gut 11

Autor: Scharnke Wolfgang
Popis: Printed in Germany 1957, čb. fotografie, sešit 48 stran, 8°, dobře zachováno

Strana 1 2 3 4 ...

Strana 1 2 3 4 ...