Nákupní košík
Počet položek:  16
Celková cena:  26440 Kč
Objednat      Obsah košíku

Výpis položek vybrané kategorie

Antikvariát -> Militaria

ID_69342.jpg
Název:

Zrada a pád - hlinkovští separatisté a tak zvaný Slovenský stát

Autor: Stanek Imrich
Popis: SNPL Praha 1958, celopl. vazba 411 stran + 16 stran čb. přílohy, 8°, v celé knížce mírně pomačkané listy - mírné stopy používání
ID_69338.jpg
Název:

Další svědectví - pro brannou výchovu na základních a středních školách

Autor: Burger Adolf
Popis: Naše vojsko Praha 1981, čb. fotografie, brož 184 stran, 8°, dobře zachováno
ID_69239.jpg
Název:

Posledný let generála Štefánika

Autor: Vároš Milan
Popis: Obzor Bratislava 1991, čb. fotografie, brož 191 stran, 8°, dobře zachováno, slovensky
ID_69111.jpg
Název:

Mnozí nedoletěli

Autor: Loucký František
Popis: Naše vojsko Praha 1989, čb. fotografie, celopl. vazba 288 stran, 8°, dobře zachováno
ID_69109.jpg
Název:

Vítězství v Barmě

Autor: Rooney David
Popis: Mustang Plzeň 1995, lamino 184 stran + 16 stran čb. přílohy, 8°, dobře zachováno
ID_69086.jpg
Název:

Druhá světová válka - stručné dějiny

Autor: Kol. autorů
Popis: Svoboda Praha 1985, celopl. vazba 506 stran, 60 stran čb. přílohy, 14 stran bar. přílohy (mapky), 8°, mírně ušpiněné desky, drobné nevýrazné skvrny na ořízce - jinak dobře zachováno
ID_69085.jpg
Název:

Válka mýma očima

Autor: Patton George S.
Popis: Svoboda Praha 1992, celopl. vazba 353 stran + 8 stran čb. přílohy, 8°, dobře zachováno
ID_68912.jpg
Název:

Den D, 1944 - hlasy z Normandie

Autor: Neillands Robin, de Normann Roderick
Popis: Oldag Ostrava 1994, lamino 442 stran + 8 stran čb. přílohy, 8°, dobře zachováno
ID_68887.jpg
Název:

Cesta nejsladší - reportážní črty z osobního deníku o cestě skupiny čs.letců do vlasti přes Střední Východ a SSSR

Autor: Slípka H.J.
Popis: Orbis Praha 1946, polopl. vazba 60 stran + 12 stran čb. hlubotisk. přílohy, 8°, odřené desky - jinak velmi dobře zachováno
ID_68886.jpg
Název:

Biskajská dramata - deset reportáží z bojové činnosti 311.čs.bombardovací peruti

Autor: Slípka H.J.
Popis: Orbis Praha 1945, polopl. vazba 45 stran + 9 stran čb. přílohy, 8°, odřené desky - jinak velmi dobře zachováno
ID_68884.jpg
Název:

V boji od začátku do konce - přehled činnosti čs.zahraničního letectva na Západě

Autor: Bala Jaroslav
Popis: Orbis Praha 1945, polopl. vazba 39 stran + 8 stran čb. přílohy, 8°, odřené desky - jinak velmi dobře zachováno
ID_68883.jpg
Název:

Ohnivá křídla - několik reportáží z bojové činnosti 313.peruti v Anglii

Autor: Slípka H.J.
Popis: Orbis Praha 1945, polopl. vazba 62 stran + 8 stran čb. přílohy, 8°, odřené desky - jinak velmi dobře zachováno
ID_68401.jpg
Název:

Bombardér T-2990 se odmlčel

Autor: Bufka Vilém
Popis: Svoboda Praha 1966, celopl. vazba 263 stran, 8°, malá hnědá skvrna na ořízce, malé nevýrazné skvrny na spodní ořízce a na str. 212 až 216 - jinak dobře zachováno
ID_68369.jpg
Název:

Stíhací letadla první světové války v Československu - jednomístná stíhací letadla

Autor: Kaše Jan, Pirič Vladimír
Popis: Svět křídel Most 1994, čb. fotografie, lamino 140 stran, 8°, dobře zachováno
ID_68368.jpg
Název:

Pearl Harbor 1941

Autor: Borovička Michael
Popis: Ottovo nakladatelství Praha 2001, čb. fotografie, lamino 96 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_68367.jpg
Název:

Smrt na všech mořích

Autor: Freyer Paul Herbert
Popis: Naše vojsko Praha 1982, edice Fakta a svědectví, brož 320 stran + 32 stran čb. přílohy, 8°, dobře zachováno
ID_68347.jpg
Název:

Skoč, hochu, skoč

Autor: Bonnett Stanley
Popis: Naše vojsko Praha 1983, čb. přílohy Jiří Růžička, celopl. vazba 224 stran, 8°, dobře zachováno
ID_68345.jpg
Název:

Na křídlech

Autor: Ardamatskij Vasilij
Popis: Naše vojsko Praha 1954, polopl. vazba 189 stran, 8°, dobře zachováno
ID_68319.jpg
Název:

Velký cirkus

Autor: Clostermann Pierre
Popis: Naše vojsko Praha 1990, celopl. vazba 278 stran + 16 stran čb. přílohy, 8°, velmi dobře zachováno
ID_68318.jpg
Název:

Českoslovenští letci v boji proti fašismu

Autor: Šmoldas Zdeněk
Popis: Naše vojsko Praha 1987, čb. fotografie, celopl. vazba 492 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_68309.jpg
Název:

Letecká válka 1939-1945

Autor: Groehler Olaf
Popis: Panorama Praha 1981, edice Stopy, fakta, svědectví, čb. fotografie, brož 304 stran, 8°, část. rozpadlá vazba - jinak dobře zachováno
ID_68303.jpg
Název:

Zlomená křídla

Autor: Čejka Eduard
Popis: Nadas Praha 1991, 111 čb. fotografií, celopl. vazba 520 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_68302.jpg
Název:

Bombardér T-2990 se odmlčel

Autor: Bufka Vilém
Popis: Svoboda Praha 1991, celopl. vazba 266 stran, 8°, velmi dobře zachováno
ID_68281.jpg
Název:

Za svobodu Československa - kapitoly z dějin čs.vojenské jednotky v SSSR za druhé světové války 1.díl

Autor: Kol. autorů
Popis: Naše vojsko Praha 1959, 6 map, 1 vložená příloha, 16 stran čb. hlubotisk. přílohy, celopl. vazba 487 stran, 8°, mírně ušpiněné a prohnuté desky, knižní blok velmi dobře zachován
ID_68164.jpg
Název:

Moře v plamenech

Autor: Hubáček Miloš
Popis: Orbis Praha 1975, edice Stopy, fakta, svědectví, celopl. vazba 288 stran + 24 stran čb. přílohy, 8°, dobře zachováno
ID_68029.jpg
Název:

Admirál Canaris

Autor: Kokoška Jaroslav
Popis: Naše vojsko Praha 1968, edice Fakta a svědectví, brož 252 stran + 16 stran čb. přílohy, 8°, na obálce, předsádce a ořízce drobné hnědé skvrny - jinak dobře zachováno
ID_67859.jpg
Název:

Letci s Davidovou hvězdou

Autor: Halperin Merav, Lapidot Aharon
Popis: Naše vojsko Praha 2008, lamino 215 stran + 16 stran bar. přílohy, 8°, velmi dobře zachováno
ID_67598.jpg
Název:

Deník z doby válečné

Autor: Svoboda Ludvík
Popis: Mf Praha 2008, lamino 304 stran + 8 stran čb. přílohy, 8°, velmi dobře zachováno
ID_67523.jpg
Název:

Záhada Pearl Harboru

Autor: Jakovlev N.N.
Popis: Naše vojsko Praha 1964, edice Fakta, svědectví, čb. fotografie, celopl. vazba 176 stran, 8°, dobře zachováno
ID_67338.jpg
Název:

Paměti polního maršála

Autor: Montgomery Bernard Law
Popis: Svoboda-Libertas Praha 1993, celopl. vazba 469 stran + 16 stran čb. přílohy, 8°, velmi dobře zachováno

Strana 1 2 3 4

Strana 1 2 3 4