| Název: |
Umění jezdit - vysoká škola řidiče, jízda za zhoršených podmínek, sportovní jízda |
| Autor: | Treybal Zdenek |
| Popis: | Naše vojsko Praha 1956, čb. ilustrace J. Fischer, polopl. vazba 195 stran, 8°, velmi dobře zachováno |
| Název: |
Vozy Velkých cen |
| Autor: | Hanzelka Boleslav |
| Popis: | SNTL Praha 1973, 191 čb. fotografií v textu, 41 tabulek, 16 stran bar. přílohy, lamino 252 stran, 8°, velmi dobře zachováno |
| Název: |
Motocykly Jawa 250, 350 a 500 |
| Autor: | Jozíf Josef, Tůma Adolf |
| Popis: | SNTL Praha 1955, 107 čb. ilustrací, 1 bar. křídová příloha, polopl. vazba 192 stran, 8°, polámané desky, v celé knížce mírně pomačkané listy kolem vazby - jinak dobře zachováno |
| Dostupnost: | Rezervováno |
| Název: |
Umění jezdit - vysoká škola řidiče, jízda za zhoršených podmínek, sportovní jízda |
| Autor: | Treybal Zdenek |
| Popis: | Naše vojsko Praha 1956, čb. ilustrace J. Fischer, polopl. vazba 195 stran, 8°, výrazněji odřené desky, mírně ušpiněná ořízka, knižní blok jinak dobře zachován |
| Název: |
Rukověť pro řidiče motorových vozidel |
| Autor: | Váša Alois, Váša Vladimír |
| Popis: | Naše vojsko Praha 1955, 423 obrázků, polopl. vazba 557 stran, 8°, polámané desky, na zadních deskách světlá skvrna, v celé knize mírně pomačkané listy - mírné stopy používání |
| Název: |
Světové automobilky, jejich historie a výrobky |
| Autor: | Štilec Břetislav a kol. |
| Popis: | Nadas Praha 1975, 230 čb. fotografií, 90 znaků, celopl. vazba 368 stran, 8°, velmi dobře zachováno |
| Název: |
Základy motorismu |
| Autor: | Šmolka František, Hausman Jaroslav, Tůma Adolf |
| Popis: | Naše vojsko Praha 1954, čb. ilustrace, polopl. vazba 226 stran, 8°, na předních deskách odřené hrany, zadní desky a hřbet mírně vybledlé, na některých stránkách malé nevýrazné skvrny - jinak dobře zachováno |
| Název: |
Dílenská příručka pro opravu automobilů VAZ-2101, VAZ-2102, VAZ-2103 a jejich modifikací |
| Autor: | Kol. autorů |
| Popis: | Avtoexport Moskva, bez data, 531 obrázků, lamino 367 stran, 4°, prasklý hřbet slepený izolepou, ušpiněné a pomačkané zadní desky, ušpiněná ořízka a některé stránky - stopy používání |
| Název: |
Automobil a motocykl v obrazech |
| Autor: | Fronk Josef |
| Popis: | Naše vojsko Praha 1958, polopl. vazba 200 stran textu, samostatně vložená barevná obrazová příloha 19 dvojstran, 8°, odřené desky, u obrazové přílohy rozpadlá vazba, mírně ušpiněné některé stránky i přílohy - jinak dobře zachováno |
| Název: |
Katalóg náhradných dielov Š 1203 |
| Autor: | |
| Popis: | Trnavské automobilové závody Trnava 1190, brož 227 stran, 4°(na šířku), pomačkaná a ušpiněná obálka, kolem horního rohu pomačkaná poslední třetina knihy - mírné stopy používání |
| Dostupnost: | Rezervováno |
| Název: |
Motory závodních automobilů |
| Autor: | Mackerle Julius |
| Popis: | SNTL Praha 1980, 152 obrázků, 20 tabulek, celopl. vazba 196 stran, 8°, velmi dobře zachováno |
| Dostupnost: | Rezervováno |
| Název: |
Příručka opraváře automobilů |
| Autor: | Klůna Jindřich, Košek Jiří a kol. |
| Popis: | SNTL Praha 1990, 635 obrázků, 124 tabulek, celopl. vazba 468 stran, 4°, velmi dobře zachováno |
| Název: |
Nákladní automobily Avia A30, A15/A20, A31, A21 |
| Autor: | Trpkoš Ladislav |
| Popis: | SNTL Praha 1989, 239 obrázků, 44 tabulek, 2 vložené přílohy, lamino 384 stran, 8°, velmi dobře zachováno |
| Název: |
Lahký motocykel Jawa 50ccm typ 550 |
| Autor: | |
| Popis: | Bez vydavatelských údajů, 27 obrázků, sešit 46 stran, 8°, mírně ušpiněná a pomačkaná obálka, mírně ušpiněná str.3, 16 a 17, celá knížka mírně pomačkaná - mírné stopy používání, slovensky |
| Dostupnost: | Rezervováno |
| Název: |
Údržba a opravy automobilů Škoda 105, 120, 130, Garde a Rapid |
| Autor: | Andrt Jaroslav |
| Popis: | SNTL Praha 1987, 402 obrázků, 55 tabulek, lamino 480 stran, 8°, dobře zachováno |
| Název: |
Rallye - kniha o automobilových soutěžích |
| Autor: | Novotný Pavel, Skořepa Miloš |
| Popis: | Olympia Praha 1979, celopl. vazba 222 stran + 32 stran čb. přílohy, 8°, dobře zachováno |
| Název: |
Svět Formule 1 |
| Autor: | Kovářík Miloš |
| Popis: | Novinář Praha 1987, brož 208 stran, foto v přílohách, 8°, dobře zachováno |
| Název: |
Jak přišli koně pod kapotu |
| Autor: | Kuba Adolf |
| Popis: | NADAS Praha 1988, brož 192 stran textu se 100 obrázky, 8°, velmi dobře zachováno |
| Název: |
Když automobil trucuje |
| Autor: | Cedrych Mario René |
| Popis: | Nadas Praha 1987, brož 136 stran, 35 obrázků, 8°, mírné stopy užívání |
| Název: |
Ďábelskou rychlostí (O autech a automobilových závodech) |
| Autor: | Kuba Adolf |
| Popis: | Albatros Praha 1975, kresby kamil Lhoták, brož 85 stran, obrázky v příloze, 8°, velmi dobře zachováno |
| Název: |
Učebnice řidiče osobního a lehkého nákladního automobilu |
| Autor: | Týbl S., Hampl J., Minářík S. |
| Popis: | NADAS Praha 1973, celopl. vazba 244 stran, 69 obrázků, 8°, dobře zachováno |
| Název: |
Vaz 2101, Vaz 2102, Žiguli |
| Autor: | Škoda Ivan |
| Popis: | Alfa Bratislava 1974, omyvatelné desky 228 stran, 145 obrázků, 19 tabulek, 8°, prasklý hřbet, jinak dobře zachováno |
| Název: |
Návod k obsluze a údržbě osobních vozů ŠKODA 100, 100 L, 110 L, 110 LS |
| Autor: | |
| Popis: | AZ Mladá Boleslav 1972, brož 116 stran, 8°, stopy používání |
| Název: |
Automobily Moskvich - 1500 - návod k obsluze |
| Autor: | |
| Popis: | Autoexport Moskva bez data, brož 159 stran (2 schematické mapky), 8°, v textu místy podtrženo propiskou, jinak dobře zachováno |
| Název: |
Údržba a opravy vozů Škoda 100 - 100L - 110L - 110LS - 110R |
| Autor: | Baťa Vincenc |
| Popis: | SNTL Praha 1972, omyvatelné desky 460 stran, 278 obrázků, 21 tabulek, 5 příloh za páskou, 8°, na prvních stránkách nevýrazné tečky, na str.10 přilepený kousek červeného papíru, mírně ušpiněná zadní předsádka - jinak velmi dobře zachováno |
| Název: |
Dílenská elektrotechnika motorových vozidel |
| Autor: | Kubín Pavel, Fechtner František |
| Popis: | NV a SVAZARM Praha 1956, polopl. vazba 411 stran, velké množství obrázků v textu, 8°, desky - odřené ušpiněné; knižní blok - dobře zachováno |
| Název: |
Učebnice předpisů silničního provozu |
| Autor: | Srnec Dobroslav, Vinš Václav |
| Popis: | Naše vojsko Praha 1959, polopl. vazba 255 stran, 8°, dobře zachováno |
| Název: |
Elektrická zařízení osobních automobilů |
| Autor: | Kubín Pavel |
| Popis: | SNTL Praha 1985, lamino 352 stran, 229 obrázků, 4 tabulky, 8°, dobře zachováno |
| Název: |
Montážní a kontrolní pomůcky pro automobily Škoda 100 a Škoda 1000MB |
| Autor: | Cedrych Mario René |
| Popis: | NADAS Praha 1975, brož 204 stran, 99 obrázků, 8°, dobře zachováno |